• ראשי
  • עיצוב תעשייתי ופיתוח מוצרים

עיצוב תעשייתי ופיתוח מוצרים

עיצוב מוצר תעשייתי, ארגונומיה, פונקציונליות ונראות המוצר

ספאוס-טק בע"מ מציעה לקהל לקוחותיה שירותי עיצוב תעשייתי, עיצוב מוצר תעשייתי ותכנון ופיתוח מוצרים. שירותי עיצוב ופיתוח המוצר שאנו מציעים מתאפיינים בתהליכי מחקר, חשיבה קונצפטואלית, חדשנות רעיונית, אפיון צורני, פיתוח ותכנון ועד לבקרה של תהליכי הייצור, השיווק, המכירה והשימוש של המוצר.

חשיבות רבה יש לשילוב עיצוב המוצר (המבוצע ע"י מעצבים תעשייתיים) יחד עם תכן המוצר ההנדסי (המבוצע ע"י צוות מהנדסי הפיתוח כגון מהנדסי מכונות, אלקטרוניקה, בקרה ועוד), אפיון טכנולוגיות הייצור ועוד, החל מהשלבים הראשוניים ביותר של פרויקטי פיתוח המוצרים. יש קשר הדוק בין נראות המוצר, הארגונומיה שלו, ושאר האספקטים הקשורים לעיצוב תעשייתי לבין הצד ההנדסי/טכני של המוצר. קשה להפריד בין כלל הדיסציפלינות הנ"ל מבלי לפגוע בביצועי המוצר ויכולתו לעמוד בהצלחה בכלל הדרישות ממנו.

אנו בספאוס-טק בע"מ, מכירים בחשיבות הרבה שיש לעבודת צוות הפיתוח הכולל את כל הדיסציפלינות שהוזכרו לעיל יחד, בו זמנית (תחת ניהול אחד). אנו מורגלים בעבודת צוות ויש באפשרותנו לשלב את עיצוב המוצר יחד עם ההנדסה בו זמנית.

לעיצוב התעשייתי שאנו מציעים יש פוקוס רחב של רעיונות, מוצרים ושיטות, התחשבות באסתטיקה, שמישות והנדסת האנוש. אנו כמובן מתחשבים בהנדסת המוצר, בתועלת כמו גם השמישות, וההשתלבות בשוק.

אצלנו תוכלו לקבל פתרון כולל, מקצה לקצה, שיכלול את כל ההיבטים הקשורים למוצר: תכנונו ההנדסי (עם כלל הפתרונות הקשורים בעניין כגון: מנגנונים מכניים, כרטיסים אלקטרונים, בקרה, תכן תרמי ועוד) יחד עם עיצובו (עיצוב תעשייתי, ארגונומיה ונראות).

מלבד המעצבים שלנו חברתנו אף נעזרת בשיתופי פעולה עם משרדי עיצוב תעשייתי מהארץ ומהעולם וכן במעצבים עצמאיים עמם יש לנו ניסיון משותף רב בשנים בעבודות ופרויקטים קודמים. אנו מקבלים על עצמנו גם להוביל פרויקטים הכוללים עיצוב מוצר ע"י מעצבים שבוחר הלקוח. אנו מורגלים בעבודת צוות עם המעצבים התעשייתיים ועובדים עימם בשיתוף פעולה מלא, תוך יצירת סינרגיה לרווחתם של לקוחותינו.