• ראשי
  • פיתוח כרטיסים אלקטרוניים

פיתוח כרטיסים אלקטרוניים

חברת ספאוס-טק בע"מ מספקת שירותי פיתוח, הנדסה ותכן לכרטיסים ומעגלים אלקטרוניים.

חברת ספאוס-טק בע"מ מספקת שירותי תכנון וייצור כרטיסי מעגלים אלקטרוניים. בין היתר פיתחנו וייצרנו כרטיסי מעגלים גם למוצרים שפותחו כאן בחברתנו וגם למוצרים אחרים של קהל לקוחותינו.

כלל תהליך הפיתוח כולל הגדרת ארכיטקטורת מערכת, ספסיפיקציה הנדסית ברורה וברת עקיבות (אפיון מוצר) וכן מימוש אבי הטיפוס ומסירת מערכות עובדות ללקוח.

אנו מבצעים את התכן ההנדסי (תכנון הסכמות והגדרת הרכיבים האלקטרוניים), מלווים את התכן במעבר לעורך המעגלים, מעבירים לייצור את הכרטיסים עצמם ואף אחראים להרכבה מלאה של הכרטיס. עם הרכבת הכרטיסים הראשונים (אבי הטיפוס) אנו מבצעים סידרת ניסויים הדרושים לאימות התכן ובמידת הצורך מבצעים איטרציית תיקונים וסבב ייצור נוסף.

השירות הכולל שאנו מעניקים ללקוח כולל בין השאר גם את תהליך הפקת עץ המוצר ההנדסי, עריכת המעגלים, רכש רכיבים לאבי טיפוס, ייצור ובדיקת אבי טיפוס ראשונים.

הכרטיסים שאנו מתכננים כוללים מערכים אנאלוגיים ודיגיטליים וכן ניהול מתח (גבוה ונמוך). אנו מסייעים ללקוח החל משלב אפיון המוצר וכלה בהעברתו מפיתוח לייצור בצורה סדורה ומהירה. כמו כן אנו מספקים לקהל לקוחותינו שירותי ליווי הייצור בארץ ובשאר העולם, ליווי העברת בדיקות תקינה במעבדות מוסמכות (EMC, Safety ועוד).

יש לציין שאנו מספקים שירותי תכן ואספקת מבדקים לכרטיסים, המסייעים לבדיקה אוטומטית של הכרטיסים לאחר ייצורם ו/או במהלך תהליך הייצור.

עם סיום תהליך הפיתוח אנו מספקים ללקוחותינו כמות דרושה של אבי טיפוס יחד עם תיק ייצור מלא ומסודר, בעזרתו ניתן לעבור לייצור סדרתי המוני במפעלי הרכבות SMT בארץ או בשאר העולם.